Piyano Taşıma

Piyano Taşıma

Piyano Taşıma

Çorlu evden eve nakliyat piyano nakliyatı en fazla titizlik ve özen ile yapılması gereken piyano nakliyesi için uzman ekipleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Çorlu evden eve Nakliyat piyano taşımacılığı hizmetlerinde sizler için sadece maddi olarak değil , manevi olarakta çok fazla önem arz eden müzik aletlerinden birisidir. Ağır bir müzik aleti olup, çok narin bir yapıdadır. Taşınma sırasında meydana gelecek olan en ufak çizik , ezik veya bu tip benzeri olaylar geri dönüşü zor olacak maddi ve manevi kayıplara sebep olacak ve sizlerin üzülmesine sebep olacaktır.

Bunun bilincinde olan çorlu evden eve Nakliyat, piyano nakliyesinde en önemli hususun güven olduğunu bilmektedir.

Bu sebepten dolayı piyano nakliyesi için uzman ekibimiz sizlerin hizmetindedir.

İsteğiniz doğrultusunda, belirleyeceğiniz zamanda uzman ekibimiz piyanonuzu özel taşıma yöntemi ve malzemeleri ile sorunsuzca taşıyacaktır.

Piyanolarınız itina ile ambalajları yapılarak yeni yerlerine taşıma hizmeti sunmaktayız. Bu hizmeti deneyimli personeller ile yapmaktayız. Dilerseniz yüksek katlı binalarda bina dışından hidrolik asansörlü nakliye aracı ile taşıyarak bina içi çarpmalarına karşı önlem almış oluruz. Piyano taşımacılığında dikkat edilmesi gerekmektedir. Konusunda tecrübe sahibi olmayan kişiler tarafından taşındığı zaman piyano da hasarlara neden olabilirler. Bu hasarların başlıcaları , tel kopmaları,rezonans tahtası çatlakları ve bir çok hasarlara rastlanmaktadır. Bu nedenle taşıyıcı firmayı dikkatli seçmeniz gerekmektedir.