Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Şehirler arası evden eve nakliyat işlemleri deneyim ve doğru planlama ile yapılır,bu etkenlerde profesyonelliğe bağlı olan tek formüldür.Bu konuda  eğitimli ve deneyimli personel ekibimiz ve kombinelerimiz her an işlevlerinize cevap nakliyenize de en kolay çözüm odaklı olarak hizmet vermektedirler.

Sizler bu konuda sadece bizimle iletişime geçerek sorumluluğunuzu bu konuda bitirmektesiniz. Bu durumdan sonra şirket temsilcilerimiz evinize yada ofisinize gelerek anlık ve hızlı bir şekilde müşterek olarak bir planlama çerçevesinde hizmetin şeklini belirlerler.

Bilindiği gibi şehirler arası taşımalar  teknik durumlar dahilinde yapılan çalışmalardır,bu konuda sizlere en uygun çalışma şekli şöyle özetle anlatılabilinir.

Öncelikle evinizin ekspertizliği yapılır ve sizlere uygun araç ve personel ekibi sağlanır bu işlem sonrası evinizin nakli için eşyalarınızın değerince sigorta yapılır ve hizmetiniz de riziko ve hasar olayları için önlem alınır. Daha sonrası gerekli uygunlukta personel sayısı ve özellikleri ile aracımız da eşyanıza uygun ölçülerde hijyenik materyal ve paketleme malzemeleri tahsis edilir gerekli departmanlarımız yönlendirme, çalıştırma adına yetkililerimiz iş sonuna kadar an ve an yanınızda olurlar elektrikçi, marangoz, tesisatçı, paketleyiciler ve taşıyıcılar işlemlere başlayarak tüm eşyalarınız modüler hale getirilerek şehirler arası ev taşıma işlemine hazır hale getirilirler. Bu aşamadan sonra araç sevk edilecek rotaya yönlendirilir ve belirlenen saat dilimde eşyanız yeni adresinize gönderilir ilk aşamada ve yapılan planlamada olduğu gibi eşyalarınız yerleştirilir avize, perde, mobilya, beyaz eşya cisimleriniz yerlerine konularak kurulumu yapılır ve sizlere teslimatınız bitirilir. Bu işlemler bittiğinde emin olun taşındığınızı dahi farkına varmazsınız ve günü birlik hayatınıza kaldığınız yerden hemen başlayabilirsiniz.