Tekstil Taşımacılığı

Tekstil Taşımacılığı

Tekstil Taşımacılığı

Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz tüm askılı tekstil taşımacılığı hizmetlerinde müşteri memnuniyetini sağlayarak, sunduğumuz diğer taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi askılı tekstil taşımacılığında da firmamızın kalitesini, müşteri odaklı çalışma anlayışını ispatlamış bulunmaktayız. Askılı tekstil taşımacılığı hizmetimizde taşınması talep edilen tekstil ürünleri bu iş için kullanılan özel kapalı kasa araçlar ile taşınır. Ürünleriniz taşıma esnasında herhangi bir hasar görmeyecek şekilde ambalajlanır ve yerleştirilir. Taşıma işlemi en uygun araçlarla hızlı ve koordine bir şekilde taşınır. Yılların verdiği tecrübeyle uzmanlaşan çalışanlarımız ve yetkinliklerimiz bu iş için biçilmiş kaftandır.
Çorlu Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizin taleplerini her şeyin üzerinde tutuyoruz. Sizlere hizmet verirken her aşamada istekleriniz doğrultusunda hareket ediyor ve "müşteri odaklı" çalışma anlayışını benimseyerek hareket ediyoruz. Zamanın siz değerli müşterilerimiz için ne kadar değerli olduğunu biliyoruz ve sizin seçtiğiniz zaman aralıkları içerisinde nakliye işleminizi gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizi sigortalayarak güvence altına alıyor, isteğiniz doğrultusunda depolama hizmeti de veriyoruz.
Çorlu Evden Eve Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Taşıyacağımız askılı tekstil ürünlerinde kırışıklık dahi bulunmadan istediğiniz adrese teslim edeceğimizin garantisini veriyoruz.