Çorlu Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Sigortalı Evden Eve Nakliyat

Yaptığımız işin ciddiyetini bildiğimizden, kendi alanlarında uzman ve hemen hemen tüm ülkelerde acenteleri bulunan sigorta şirketleriyle işbirliği yapmakta ve bu sayede müşterilerimize nakliye sırasında tüm riskleri kapsayan sorunsuz ve güvenli bir sigorta hizmeti sunmaktayız.

Ev eşyası, ticari eşyadan çok farklıdır. Bu yüzden kullanılan sigortanın türü, herhangi bir hasar oluşması durumunda sorun çıkarmayacak şekilde düzenlenmiş olmalıdır. Bunu en uygun şekilde sağlayabilmek için müşterilerimizden, taşınacak eşyanın tam dökümünü ve değer listesini talep etmekteyiz.

Nakliyelerin tamamı, müşterilerimizin onayı ile, özellikle ev eşyası sigortası konusunda uzmanlaşmış Güneş Sigorta tarafından sigortalanmaktadır.

çorlu ev taşıma

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Firmamız Çorlu evden eve nakliyat sektörünün en çok tercih edilen ve en güvenilen firmalarından bir tanesi olarak sizlere kusursuz taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

çorlu ev taşıma

Asansörlü Nakliyat

Son teknoloji asansörlü nakliyat araçları ile Çorlu ve bölgesindeki ilçelerde profesyonel ev taşıma hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı güvenle ve hızlı şekilde taşıtmak için firmamızı tercih güvenle tercih edebilirsiniz.

çorlu ev taşıma

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Şehrin en fazla nakliye hizmeti veren firması olarak hızlı ve güvenilir taşıma hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Son teknoloji nakliye araçlarımız ve uzman personelimiz ile kusursuz hizmet vermekteyiz.

çorlu ev taşıma

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ ve ilçelerinden haftanın her günü ülkemizin her şehrine profesyonel ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Tecrübeli ve güvenilir hizmetleri ile şehirler arası nakliyat hizmetinde aranan firmayız.