Çorlu Kamu Kurum Taşıma

Kamu Kurum Taşıma

Özel veya kamu kurumlara ait ürün veya eşyaları başka bir adrese taşımak kurumsal taşımacılık adı verilir. Kurumsal taşımacılık parça eşya veya evden eve nakliyata göre oldukça daha ciddi bir sektör. Kurumsal taşımacılık hangi kurumların ihtiyaç duyduğu bir sektördür? Hukuk, sağlık ve banka gibi kurumlar bu hizmet faydalanmaktadır. Ve bununla birlikte ofis ve şirket gibi sektörlerinde kurumsal taşımacılık sisteminden yararlanabiliyor.

Ofis ve şirket gibi büyük firmaların taşınmasında büyük bir özen ve titizlik içerisinde çalışan firmamız her hangi bir karışıklığa sebep olmamak için ve eski düzeninin sağlanıp dosyaların karışmaması için büyük bir özveri de bulunur.

Nakliyat firmamız tarafından eksperler yönlendirilir ve plan dahilinde ofis veya şirket eşyaları vs. paketlenip ambalajlanır. Böylelikle hiçbir karışıklığa yer verilmez. Sonrasında ise tüm eşyalar sigortalanır. Kurumsal taşımacılıkta ofis veya şirket eşyalarınız paketlenirken ve ambalajlanırken büyük bir dikkatle nizama ve düzene önem verilmektedir ki her bir karışıklık olmaması için ve yeni iş yerinizde eski iş yerinizin düzeni bozulmaması adına. Yeni adrese giden tüm dosya ve eşyalarınız yine aynı titiz çalışma içerisinde yerlerine yerleştirilmektedir. Böylelikle yeni iş adresinizde işinize kaldığınız yerden rahatlıkla devam edebilirsiniz.

Fabrika, banka, hastane, büro, fuar, ofis, okul, stand ve diğer özel kurumların ilk tercihleri kurumsal taşımacılıktır. Bu gibi özel kurumların taşımacılıkta önem verilen birinci husus tüm dosyaların ve arşivlerin numaralandırılmasıdır. Bu şekilde hiçbir karışıklığa sebep vermeden tüm eşyalar, dosyalar ve arşivler paketlenir ve ambalajlanır. Aksi durumda ise hem taşıyıcı firma hem de kurumsal firmanın başı derde girer ki bu hiç de hoş olmaz takdir ederseniz. Ayrıca kurumsal taşımacılıkta özel belgelerin ( yangın, hırsızlık veya sel gibi ) felaketlere karşı da korunması son derece önemli bir noktadır. Şayet taşıyıcı firma bu konuya gereken önlemleri almazsa çok büyük ödeneklerle büyük zararlara uğrayabilir. Bu nedenle bu konu oldukça mühim hem kurumsal taşımacılık için hem de özel kurumlar için.

Kurumsal taşımacılık, parça eşya taşımacılığı veya evden eve taşımacılık ile ilgili ihaleler yapılıp ve bu oranda fiyatlar tespit edilmektedir. Dolayısıyla kurumsal taşımacılıkta da diğer taşımacılıklar da olduğu fiyat farkları olabilmektedir. Özel kurumlar bu konuda iyi bir araştırma yapıp sonra kurumunu taşımalı, aksi takdirde ise her iki taraf için büyük kayıp meydana gelmesi söz konusu olabilmektedir.

Mutlaka ama bu gibi taşımacılıklarda kurumu taşıyacak olan nakliyat firmasını çok iyi ve titizlikle araştırma gerek. Bu işin önemini bilen pek çok nakliyat firması profesyonel ekiplerle ve eksperlerle çalışmaktalar. Aynı zamanda her dosya veya belge mutlaka ama mutlaka büyük titizlikle muhafaza edilmektedir.

çorlu ev taşıma

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Firmamız Çorlu evden eve nakliyat sektörünün en çok tercih edilen ve en güvenilen firmalarından bir tanesi olarak sizlere kusursuz taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

çorlu ev taşıma

Asansörlü Nakliyat

Son teknoloji asansörlü nakliyat araçları ile Çorlu ve bölgesindeki ilçelerde profesyonel ev taşıma hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı güvenle ve hızlı şekilde taşıtmak için firmamızı tercih güvenle tercih edebilirsiniz.

çorlu ev taşıma

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Şehrin en fazla nakliye hizmeti veren firması olarak hızlı ve güvenilir taşıma hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Son teknoloji nakliye araçlarımız ve uzman personelimiz ile kusursuz hizmet vermekteyiz.

çorlu ev taşıma

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ ve ilçelerinden haftanın her günü ülkemizin her şehrine profesyonel ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Tecrübeli ve güvenilir hizmetleri ile şehirler arası nakliyat hizmetinde aranan firmayız.