Çorlu Asansörlü Eşya Taşıma

Çorlu Asansörlü Eşya Taşıma

Asansörlü taşıma firması şehir hayatının getirdiği durumlardan biri olan yüksek katlı binalarda taşıma yükünü hafifletmiştir. Bu evden eve taşıma sistemi evinizden alınan eşyaların, asansör sistemli makineler ile araca daha sonrada istenilen adrese taşıma işlemidir. Bu sistem oldukça moderndir ve güvenlidir. İşçi ile taşınan eşyalar insan kaynaklı hatalara maruz kalabilir fakat bu sistem mekanik olduğu için hata yapmaz ve eşyalarınız zarar görmez.

Asansörlü Evden Eve Taşıma

Çorlu asansörlü ev taşıma, taşınma talebi doğrultusunda evinize önce ekspertiz ekibi gönderilir ve evinizin ve eşyalarınızın analizi yapılır. Bu taşınma sisteminin birçok avantajı vardır. Örneğin binanın içinden paldır küldür eşyalar inmez ve gürültü oluşmadığı için komşularınız rahatsız olmaz. Eşyalar evden seri bir şekilde indirilir. Asansör sistemleri iki çeşittir. Kurmalı tip asansör sistemleri ve araç üstü asansör sistemleri mevcuttur.

Kurmalı tip asansör 200 kg ağırlıklı eşyaları tek seferde taşıyabilir, en fazla 5 kata kadar çıkabilir, taşınılacak eve operatör yardımıyla bağlanır, kurulumu 30-45 dakika sürer, taşınabilir ve bahçeye kurulabilir seyyardır. Araç üstü asansör sistemleri daha gelişmiştir.

Çorlu Asansörlü Taşıma

300 kg ağırlıklı eşyaları tek seferde taşır, 12 kat çıkabilir, çalışan işçi sayısı azdır ve bu sistem için evin cephesi otopark veya yola bakmalıdır çünkü asansör sistemi aracın üzerinde gezmek zorundadır. Asansörlü, nakliyat oldukça hızlı ve ekonomiktir.

Asansörlü taşıma için bazı şartlar vardır. Bunlardan bazıları evinizin konumu, zeminin düzgünlüğü, pencere veya balkonun eşya boyutları ile uyumlu olması ve eşyaların boyutunun abartı büyük olmaması gerekir.

çorlu ev taşıma

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Firmamız Çorlu evden eve nakliyat sektörünün en çok tercih edilen ve en güvenilen firmalarından bir tanesi olarak sizlere kusursuz taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

çorlu ev taşıma

Asansörlü Nakliyat

Son teknoloji asansörlü nakliyat araçları ile Çorlu ve bölgesindeki ilçelerde profesyonel ev taşıma hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı güvenle ve hızlı şekilde taşıtmak için firmamızı tercih güvenle tercih edebilirsiniz.

çorlu ev taşıma

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Şehrin en fazla nakliye hizmeti veren firması olarak hızlı ve güvenilir taşıma hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Son teknoloji nakliye araçlarımız ve uzman personelimiz ile kusursuz hizmet vermekteyiz.

çorlu ev taşıma

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ ve ilçelerinden haftanın her günü ülkemizin her şehrine profesyonel ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Tecrübeli ve güvenilir hizmetleri ile şehirler arası nakliyat hizmetinde aranan firmayız.