Çorlu Depolama

Depolama

Çorlu Evden Eve Nakliyat a ait tırlarla yurt dışından gelen eşyaların gümrük işlemleri bulunan kendi gümrüklü depolarımızda daha hızlı gerçekleştirilebilmektedir.

Paketleme sonrası yurt dışına gönderilecek olan kargolar bu transit depolarda nakliye tarihine kadar, uzun süre kalacak kargolar ise uzun süreli depolarda muhafaza edilmektedir.

Uzun süreli ev eşyası depolamasına uygun olarak inşa edilmiş olan depolama tesislerimizde sürekli ilaçlama yapılmakta, kamera kontrollü tesislerimizde eşyaların güvenliği sağlanmaktadır.

çorlu ev taşıma

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Firmamız Çorlu evden eve nakliyat sektörünün en çok tercih edilen ve en güvenilen firmalarından bir tanesi olarak sizlere kusursuz taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

çorlu ev taşıma

Asansörlü Nakliyat

Son teknoloji asansörlü nakliyat araçları ile Çorlu ve bölgesindeki ilçelerde profesyonel ev taşıma hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı güvenle ve hızlı şekilde taşıtmak için firmamızı tercih güvenle tercih edebilirsiniz.

çorlu ev taşıma

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Şehrin en fazla nakliye hizmeti veren firması olarak hızlı ve güvenilir taşıma hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Son teknoloji nakliye araçlarımız ve uzman personelimiz ile kusursuz hizmet vermekteyiz.

çorlu ev taşıma

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ ve ilçelerinden haftanın her günü ülkemizin her şehrine profesyonel ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Tecrübeli ve güvenilir hizmetleri ile şehirler arası nakliyat hizmetinde aranan firmayız.