Çorlu Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı

Villa taşımacılığı hizmetini firma olarak; Diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda şekillendirdiğimiz ve hassasiyetle gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için nakliye firması seçerken çok dikkatli olunmalıdır. Siz değerli müşterilerimizin talepleri bizler için çok önemlidir; hizmet verirken her aşamada sizlerin istekleri doğrultusunda hareket etmekte ve "müşteri odaklı" çalışma anlayışını benimseyerek hareket etmekteyiz. Sizlerin istekleri doğrultusunda, istediğiniz saatlerde hizmet vermekteyiz. Villa taşımacılığında da evden eve nakliyat işleminde olduğu gibi eksperimiz tarafından planlama yapılır. Eksperimiz istediğiniz bir vakitte evinizi ziyaret eder. Eşyaların sigorta değerini belirler, evinizin durumunu kontrol eder, ambalaj & paketleme materyali seçimini yapar, eşyaların hangi sistemle taşınacağına karar verir, taşıma işleminin hangi araçla yapılacağına karar verir. Bir rapor hazırlar, rapora göre görev dağılımı gerçekleştirilir. De-monte edilmesi gereken eşyalarınız de-monte edilerek kutulanır. Ücretsiz olarak sigortaladığımız eşyalarınız kutulanarak hava kabarcıklı naylona sarılır ve uzman kadromuz tarafından taşıma işlemi gerçekleştirilir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için gerekli araç seçimi, paketleme işleminin düzgün bir şekilde gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Bu noktada firmamız en doğru seçim olacaktır. Siz değerli müşterilerimizin eşyalarınıza verdiğiniz değerine biliyoruz ve biz de eşyalarınız en az sizin kadar değer verip, önemseyerek taşıyoruz. Eşyalarınızı firmamız güvencesi ve rahatlığıyla taşımak için yalnızca bir telefon kadar uzağınızdayız!

çorlu ev taşıma

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Firmamız Çorlu evden eve nakliyat sektörünün en çok tercih edilen ve en güvenilen firmalarından bir tanesi olarak sizlere kusursuz taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

çorlu ev taşıma

Asansörlü Nakliyat

Son teknoloji asansörlü nakliyat araçları ile Çorlu ve bölgesindeki ilçelerde profesyonel ev taşıma hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı güvenle ve hızlı şekilde taşıtmak için firmamızı tercih güvenle tercih edebilirsiniz.

çorlu ev taşıma

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Şehrin en fazla nakliye hizmeti veren firması olarak hızlı ve güvenilir taşıma hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Son teknoloji nakliye araçlarımız ve uzman personelimiz ile kusursuz hizmet vermekteyiz.

çorlu ev taşıma

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ ve ilçelerinden haftanın her günü ülkemizin her şehrine profesyonel ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Tecrübeli ve güvenilir hizmetleri ile şehirler arası nakliyat hizmetinde aranan firmayız.