Fuar Standı Nakliye ve Kurulum

Fuar Standı Nakliye ve Kurulum

Bilindiği üzere fuarlar kısıtlı zaman dilimlerinde, yüksek reklam ve yatırım giderleri ile gerçekleştirilir. Biz bütün bu organizasyon çerçevesinde daha hızlı ve başarılı sonuçlar alarak daha iyi hazırlanabilmeniz konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.  Profesyonel taşıma ve montaj ekibimiz ve özel araç filomuz ile projesi verilmiş stantların kurulumları da dahil olmak üzere bu kısıtlı zaman diliminde fuar uygulamalarınızı yerine getiriyoruz.

Fuar uygulamalarında yapılan hataların geri dönüşü yoktur. Yani esas olan bir hata yapıp bu hatayı telafi etmek. ödemek, baştan imal ettirmek gibi bir seçenek mümkün değildir. Telafisi olmayan  bir uygulama türü olup sektör içerisinde en zor ve dikkat gerektiren branş dallarındandır.

Gerekli iş planı yapılarak en uygun taşıma yolu belirlenip  nakliyenin sağlanması (Kara, Deniz ve Hava)
Gümrükleme hizmetleri (Türkiye ve yurt dışı).
Fuar alanında indirme, yükleme ve talep edildiği taktirde kurulum hizmetleri.
Boşlarınızın depolanma ve taşıma hizmetleri,
Fuar Organizasyonu Teşvik İadesi için gerekli belgelerin verilmesi
Uygun biçimde paketleme ve depo barındırma.
Fuar alanında danışmanlık hizmeti

çorlu ev taşıma

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Firmamız Çorlu evden eve nakliyat sektörünün en çok tercih edilen ve en güvenilen firmalarından bir tanesi olarak sizlere kusursuz taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

çorlu ev taşıma

Asansörlü Nakliyat

Son teknoloji asansörlü nakliyat araçları ile Çorlu ve bölgesindeki ilçelerde profesyonel ev taşıma hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı güvenle ve hızlı şekilde taşıtmak için firmamızı tercih güvenle tercih edebilirsiniz.

çorlu ev taşıma

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Şehrin en fazla nakliye hizmeti veren firması olarak hızlı ve güvenilir taşıma hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Son teknoloji nakliye araçlarımız ve uzman personelimiz ile kusursuz hizmet vermekteyiz.

çorlu ev taşıma

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ ve ilçelerinden haftanın her günü ülkemizin her şehrine profesyonel ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Tecrübeli ve güvenilir hizmetleri ile şehirler arası nakliyat hizmetinde aranan firmayız.