• 7/24 Evden Eve Nakliyat

    0 542 559 55 40

  • E-Mail

    info@corluasyanakliyat.com

  • Şeyhsinan Mah. Mescit Sk. No:23/B

    Çorlu / Tekirdağ

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Personelin profesyonelliği ve iş bilirliği, araç sayısı, kalitesi ve yeterliliği, ambalajlama, paketleme, monte ve de-monte olarak sıralayabiliriz.
Bunların dışında fiyatta dikkat edilmesi gereken bir husustur. öncelikle kısaca bahsetmek gerekirse her sektörün olduğu gibi nakliyat sektörününde bir fiyat aralığı ve piyasası vardır.  Buna göre şöyle sıralarsak ortalama bir evin taşınması için gereken personel sayısı dörttür. Dört personel harici birde şoför sayılacak olursa toplam çalışan kişi sayısı beşe yükselir.  Evden eve nakliyat sektöründe çalışan personellerin günlüğü yemek ve ek giderler hariç işe göre değişkenlik gösterse de günlük fiyat 70 TL den aşağı düşmez. 5 Kişinin ödemesine ek olarak Paketlemede ve ambalajlamada kullanılacak malzemelerin gideri ayrıca kamyon yakıtı ve amortisör parasını da ek olarak koyarsak ortalama şehir içi bir nakliyat işleminde gider 600 TL yakındır ve Bunlar haricinde firmanın kazanacağı miktar eklenmemiştir.
Tüm bunları göz önünde bulundurursak sizlere farklı firmalardan verilecek bu rakamların altındaki teklifleri değerlendirirken fiyatın düşüklüğünden çalışan işçi sayısının düşeceğini ambalajlamada kullanılacak malzemenin sayısını ve kalitesinin düşeceğini, eşyalarınızın taşınacağı aracın kalitesini siz tahmin ediyorsunuzdur işte bu yüzden bu anlattıklarımızı dikkate alın ve bunlara göre seçiminizi yapın. Eşyalarınız sizler gibi bizim içinde değerlidir.
Bunun bilincinde olan firmamız tüm bunları düşünerek ve bunlarla birlikte sizin cebinizi de düşünüp düşük kar marjlarıyla piyasaya göre hareket edip kaliteli iş çıkarmayı amaçlamıştır.

çorlu ev taşıma

Çorlu Evden Eve Nakliyat

Firmamız Çorlu evden eve nakliyat sektörünün en çok tercih edilen ve en güvenilen firmalarından bir tanesi olarak sizlere kusursuz taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

çorlu ev taşıma

Asansörlü Nakliyat

Son teknoloji asansörlü nakliyat araçları ile Çorlu ve bölgesindeki ilçelerde profesyonel ev taşıma hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı güvenle ve hızlı şekilde taşıtmak için firmamızı tercih güvenle tercih edebilirsiniz.

çorlu ev taşıma

Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

Şehrin en fazla nakliye hizmeti veren firması olarak hızlı ve güvenilir taşıma hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Son teknoloji nakliye araçlarımız ve uzman personelimiz ile kusursuz hizmet vermekteyiz.

çorlu ev taşıma

Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ ve ilçelerinden haftanın her günü ülkemizin her şehrine profesyonel ev taşıma hizmetleri veriyoruz. Tecrübeli ve güvenilir hizmetleri ile şehirler arası nakliyat hizmetinde aranan firmayız.